• TRÉNINGOVÉ BLOKY ORGANIZOVANÉ SsTZ

  2023

   

   

   

   

  SsTZ zorganizoval na jar 21.4.2023 dva jednodňové tréningové bloky pre pozvaných hráčov v kategóriách dorastenky a dorastenci. Dorastenky trénovali v Slovenskej Ľupči (ŠK Pepas Slovenská Ľupča) pod vedením Zuzany de Widt a dorastenci v Lieskovci (Lieskovský tenisový klub) pod vedením Dávida Tužinského. Trénogových blkov sa zúčastnilo 5 dorasteniek a 5 dorastencov.

   

  Jesenná príprava na novú sezónu sa opäť niesla v duchu tréningových blokov SsTZ, ktorých sa tentokrát zúčastnilo 36 hráčov. Šesť jednodňových tréningových blokov sa uskutočnilo počas novembra a to v kategóriách staršieho žiactva, mladšieho dorastu a dorastu. Miestami konania boli Lieskovský tenisový klub - LTC, TK Žilina v hale TenisPoint, Matchpoint Tennis Academy v hale Odema Púchov a ŠK Pepas Slovenská Ľupča.

 • 2022

   

  SsTZ zorganizoval na jeseň šesť tréningových blokov pre pozvaných hráčov vo vybraných kategóriách (U12, U15 a U18). Tieto bloky sa uskutočnili počas dvoch novembrových víkendov (12 - 13. 11. a 19. - 20. 11). Zúčastnilo sa ich 60 hráčov. Bloky sa konali v Banskej Bystrici (Tenisová akadémia Edmund Pavlík a TC Baseline), v Lieskovci (Lieskovský tenisový klub), v Púchove na dvorcoch OZ ŠK Odema Púchov (MatchPoint Tennis Academy), v Slovenskej Ľupči (ŠK Pepas Slovenská Ľupča) a v Žiline (TK Žilina).