• SÚSTREDENIA ORGANIZOVANÉ SSTZ

  2024

  broken image

  JARNÉ SÚSTREDENIE - mládež

  V dňoch 21. – 23. 04. 2024 bolo realizované jarné sústredenie SsTz pre 23 hráčov (ročník 2010-13) v areáli ŠK Pepas Slovenská Ľupča. Sústredenie viedol člen Trénerskej rady SsTZ Matej Stanko.

  broken image

  JARNÉ SÚSTREDENIE - do 10 rokov

  TK Baník Prievidza opäť hostil sústredenie detí do 10 rokov, v tomto roku sa sústredenia zúčastnilo 18 detí, aj napriek chladnému počasiu si deti sústredenie užili. Sústredenie viedol Karol Korberling s klubovými trénermi.

 • 2023

  broken image

  JARNÉ SÚSTREDENIE - do 18 rokov

  SsTZ v spolupráci s TK Žilina zorganizoval od 25.3. do 1.4. jarné sústredenie v chorvátskom Poreči. Sústredenia sa zúčastnilo až 60 hráčov. SsTZ finančne podporil vybraných 16 hráčov z regiónu. Sústredenie viedol Anton Blaško za účasti trénerov z trénerskej rady SsTZ Michala Ďurovca, Zuzany de Widt, Mareka Nováka a trénerov TK Žilina.

  broken image

  JARNÉ SÚSTREDENIE - do 14 rokov

  Jarného sústredenia v Lieskovci sa na začiatku apríla zúčastnilo 17 hráčov z 10 klubov. Hráči absolvovali 3 dni tenisových a kondičných tréningov pod vedením člena trénerskej rady SsTZ Davida Tužinského, trénerov klubu LTC Lieskovec a kondičného trénera Janisa Andersonsa. Nechýbala ani regenerácia v termálnych bazénoch v Kováčovej.

  broken image

  JARNÉ SÚSTREDENIE - do 10 rokov

  Od 7. do 9. apríla sa v Prievidzi konalo sústredenie detí do 10 rokov. Zúčastnilo sa ho 14 hráčov z regiónu. Sústredenie viedol Karol Korberling s trénermi klubu TK Baník Prievidza. Deti mali možnosť vyskúšať rôzne herné situácie, odohrať množstvo zápasov a hlavne zažiť veľa zábavy.

  broken image

  JESENNÉ KONDIČNÉ SÚSTREDENIE

  Od 5. do 8. októbra sa v Starej Lesnej uskutočnilo kondičné sústredenie hráčov do 15 rokov. Zúčastnilo sa ho 30 hráčov z 20 klubov nášho regiónu. Sústredenie viedla Janka Tužinská s trénerom Adamom Dominikom a kondičným trénerom Samuelom Podstupkom.

 • 2022

  broken image

  JARNÉ SÚSTREDENIE - do 16 rokov

  Jarné sústredenie v Lieskovci pre mladších a starších žiakov zamerané na hernú prax, kondičnú a mentálnu prípravu pred letnou sezónou 2022.

  broken image

  JARNÉ SÚSTREDENIE - do 10 rokov

  Jarné sústredenie v Prievidzi pre deti do 10 rokov zamerané na hernú prax, kondičnú a mentálnu prípravu pred letnou sezónou 2022.

  broken image

  JESENNÉ KONDIČNÉ SÚSTREDENIE

  Jesenné kondičné sústredenie v Telgárte

  (13. - 16. októbra). Zúčastnilo sa ho 24 pozvaných hráčov v kategóriách mladšieho a staršieho žiactva, ktorí pod vedením kondičných trénerov naberali sily pre novú sezónu.

 • Zopár správ, ktoré potešili

  "Chcela by som sa poďakovať za pozvanie moje dcéry na sústredenie v Lieskovci. Tieto príležitosti pre "tenisove deti" sú nesmierne obohacujúce ako po stránke fyzickej, resp. tenisovej, ale nie menej po stránke mentálnej. Okrem iného vedú deti k väčšej samostatnosti a odolnosti na kurte, nakoľko si môžu zahrať s viacerými hráčmi, čo nemajú v dnešnej dobe vo väčšine kluboch v možnostiach a teda nie sú tak zvyknuté mať oproti sebe rovnocenných súperov. No a samozrejme deti sú hlavne vďačné za nových kamarátov a vznikajú vďaka týmto sústredeniam medzi nimi veľké priateľstvá. Ďakujem."

   

  "Chceme sa poďakovať za tohtoročné sústredenie v PD detí do 10 rokov. Zúčastnili sme sa ho aj minulý rok a bola to skvelá príprava pred letnou sezónou. Sústredenie viedli skvelí tréneri s výborným prístupom k detom. Deti získali nové skúsenosti a dôležitú hernú prax, ktorá ich posúva dopredu. Odchádzali unavené ale spokojné s úsmevom na tvári. Sme vďační každé také sústredenie, len škoda že ich nieje viac. Ešte raz ďakujeme"

   

  "Chcem sa poďakovať za sústredenie. Dcére sa veľmi páčilo, celý program bol dobre poskladaný a čas vyplnený. Za mňa je to veľmi dobrá akcia, kde sa deti spoznajú aj ako kamaráti, nie len ako súperi. Vytvárajú sa nové priateľstvá a pri už existujúcich, ich to viac utužuje. Zabávajú sa a pritom trénujú a zdokonaľujú sa. Super. Ešte raz ďakujeme a nech je takýchto akcii len viac 👍👍👍"

   

  "Dcéra sa zúčastnila sústredenia v Lieskovci. Dakujem za tuto možnosť. Okrem perfektného tréningového programu, dcéra prišla vo výbornej nálade, zo super stravy a zážitkov s kamarátmi a trénermi. Doma udelila akcii 10 bodov z 10. Vážim si túto príležitosť a radi sa zučastníme aj v budúcnosti."

   

  "Chceme sa Vám poďakovať za sústredenie, ktorého sa dcéry zúčastnili v Lieskovci a v Prievidzi. Vážime si Vašu aktivitu. Dievčatá prišli nadšené, všetko super zvládli, či už kondičné cvičenia alebo sparingy. Program bol aj v Lieskovci aj v Prievidzi veľmi pestrý a my ako rodičia vieme, že toto je presne to, čo naše deti robí šťastnými a posúva vpred. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšie aktivity, ktoré vymyslíte. Je veľmi dôležité, že cítime podporu a záujem o naše deti."